Radivoj Korać Vojvodini 021 naneo drugi poraz u sezoni. Nakon dramatične završnice Vrbas slavio nad ekipom Spartaka.

Kraljevo: Duga
Ekipa Kraljeva stigla je do sedme pobede savladivši Dugu iz Šapca rezultatom 86:52 (27:13, 16:19, 25:13, 18:7).
Košarkašice Kraljeva su bile raspoložene i već u uvodnim minutima stekle dvocifrenu prednost (15:5). Duga je na momente smanjivala razliku ali to nije bilo dovoljno da bi se preokrenuo rezultat.
U pobedničkom timu najefikasnija je bila Anja Marinković sa postignutih 26 poena. Dragana Gobeljić je ubacila 21 poen, Davion Wingate 14 i Aleksandra Račić 12 poena.
Kod gošći najefikasnija je bila Olga Stepanović sa postignutih 14 poena, a Renata Stepanović je ubacila 12 poena.
U narednom kolu Kraljevo gostuje Vojvodini 021, a Duga ekipi Crvene zvezde.

Vrbas: Student
Ekipa Vrbasa je savladala Student iz Niša rezultatom 61:59 (18:15, 15:14, 11:17, 17:13).
Utakmica je od samog starta bila neizvesna. Činilo se da je Student na pragu pobede pošto je posle poena Jovančević poveo sa 57:48 u 36. minutu. Međutim, Vrbas se vratio u utakmicu serijom 10:0 i poveo u 39. minutu.
U ekipi Vrbas najefikasnija je bila Jovana Jovović sa postignutih 20 poena i 15 skokova. Marija Stojanović je postigla 12 poena, Vanja Mudreša 11, a Milena Laković 9 poena i 10 skokova.
Kod gošći Jovana Jeremić je bila najefkasnija sa 17 poena. Tamara Jovančević je upisala 14, a Tamara Ivkov 11 poena.
Vrbas u narednom kolu gostuje ekipi Radivoj Korać, a Student dočekuje Spartak.
Novosadska ŽKA: Partizan 1953
Košarkašice Partizana su odnele pobedu nad ekipom Novosadska ŽKA rezultatom 75:60 (19:21, 20:11, 17:14, 19:14).
Novosađanke su u prvoj četvrtini u dva navrata imale maksimalnih sedam poena prednosti, ali su poslednji put na utakmici vodile u 13. minutu. U drugoj polovini druge četvrtine Partizan je prekokrenuo rezultat u svoju korist i do samog kraja utakmice držao je rezultatsku prednost od 10 razlike.
Crno-bele su u samom finišu dodatno povisile prednost i sigurno privele meč kraju.
U ekipi Partizana najefikasnija je bila Nevena Vučković sa postignutih 19 poena. Branka Luković je upisala 18 poena i 17 skokova. Sofija Olić je postigla 13 poena, a Marta Jovanović 12.
U domaćem timu najefikasnija je bila Marija Mršić sa 18 poena. Jelena Tadić je ubacila 13 poena, a po 10 poena su postigle Dunja Gvero i Nikolija Jovanović.
U narednom kolu Novosadska ŽKA gostuje Art Basketu, a Partizan 1953 dočekuje Radnički.
Spartak: Art Basket
Košarkašice Art Basketa su kao gošće savladale ekipu Spartaka rezultatom 99:58 (25:14, 21:20, 32:13, 21:11).
Gošće su već u uvodnim minutama stekle ogromnu prednost. Povele su sa 8:0, a posle pet minuta igre imale 16:2.
Spartak je u 15. minutu prišao na četiri poena razlike (28:32). Košarkašice Art Basketa su u trećoj četvrtini postigle 32 poena i već tada napravile nedostižnu prednost.
U ekipi Art Basketa najefikasnija je bila Snežana Čolić sa postignutih 20 poena. Katarina Zec je upisala 18, Marta Mitrović 16, a Nevena Vučković 15 poena.
Najefikasnija u ekipi Spartaka bila je Tijana Ninković sa 16 poena. D.Thompson je postigla 14 poena.
Spartak u narednom kolu gostuje Studentu, a Art Basket dočekuje Novosasku ŽKA.
Vojvodina 021: Radivoj Korać
Košarkašice Radivoj Koraća su odnele pobedu nad ekipom Vojvodine rezultatom 72:67 (21:19, 15:21, 18:14, 18:13). Ovo je Vojvodini drugi poraz u sezoni od strane Radivoj Koraća.
Tokom utakmice nijedna od ekipa nije uspela da ostvari značajniju rezultatsku prednost, uglavnom smo gledali kako se ekipe smenjuju u vođstvu.
Cela utakmica je praktično stala u poslednja četiri minuta kada je Korać napravio rezultat 12:1.
U ekipi Radivoj Korać najefikasnija je bila Sara Loomis sa postignutih 30 poena i 16 skokova . Nina Vukosavljević je upisala 15 poena, a Nevena Rosić 11.
Najefikasnija u Vojvodini 021 bila je Jovana Adamović sa 18 poena . Lara Radulović je postigla 19 poena, a Milina Mišeljić 15 poena i 12 skokova.
U narednom kolu Radivoj Korać dočekuje Vrbas, a Vojvodina 021 ekipu Kraljeva.
Utakmica između SPD Radničkog i Crvene Zvezde je odložena.