NBA predstava u Vrbasu trojke se nisu promašivale u prvom delu.

Okršaj SportNet-a Sladja Lukić i Milica Mitrović

Ovog puta smo se otisnuli zahvaljujući ŽKK Radivoj Korać u Vrbas. I prava je šteta što nije biko publike jer bi bili oduševljeni “rafalnom paljbom” trojki. U prvih 10 minuta nesrvarnih 22:22. Do kraja utakmice Korać je preuzeo ulogu favorita ali u zadnjoj četvrtini Vrbas je pokazao da nije ekipa za potcenjivanje i razliku sveo na -7. Inače ovaj meč je obeležio duel SportNetovih dama Milice Mitrović i Slađe Lukić. Obe još traže formu ali i pored toga Milica je zabeležila 5 poena, 3 skoka u odbrani i 2 asistencije fok je Slađa takođe asistirala i skakala ali se i dobro postavljala u odbrani te je iznudjivala faulove u napadu. Krajnji rezultat 67:76.

Ni Jovani Stojanović nije išlo najbopje ali je njen tim u zadnjem napadu trojkom došao do pobede na neugodnom gostovanju u Kragujevcu iako se činilo da neće imati većih problema. Radnički :Partizan 60:61

Iako je general Stepa Stepanović porazio 21 diviziju i važio za polovinu Srpske vojske Stepanovićke nisu uspele da poraze protivnika u Šapcu ali su poenterski važile za pola tima postigavši 28 poena od 40 koje je postigla Duga. Prve tri četvrtine nisu uspeli da postignu dvocifren broj poena te su gošće lako došle do velike pobede.Naša Renata je i u ovakvoj utakmici bila na nivou. Duga : Crvena Zvezda 40:76